Kraje působnosti

Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj

Autorizace a osvědčení

Autorizovaný inženýr ČKAIT pro pozemní stavby, projekce pozemních staveb (osvědčení o autorizaci).

Energetický specialista MPO oprávněný zpracovávat průkaz energetické náročnosti budov.

Pojištění odpovědnosti ve výši 3.000.000 Kč.

Technologie

Nemetschek Allplan BIM 2017 Architektura + Vyztužování plus, Dlubal RFEM v5, FINE EC 2017, Energie 2014, Teplo 2015, Cinema 4D, CADKON+MEP+Architektura 2017

Zpracování dokumentace 3D (BIM).

Akční jarní nabídka

KONSTRUKČNÍ PROJEKT NA RODINNÝ DŮM ZA 9.999,- Kč

Podrobnosti naleznete v létaku k akci kliknutím na následující odkaz - jarní akce (otevře se v novém okně; sleva na projekční služby - akce).

Akční nabídka platí i pro další projekční služby - kontaktujte nás.

Akce je platná do 30. 5. 2018. - OPAKOVÁNÍ, PRODLOUŽENÍ AKCE !!!


Akční jarní nabídka (typový projekt)

PROJEKT RODINNÉHO DOMU ZA 29.500,- Kč

Konečná cena. Žádné další příplatky.

Projekt rodinného v rozsahu dokumentace pro stavební povolení obsahuje všechny potřebné části projektové dokumentace pro stavební povolení a realizaci stavby, tj. architektonicko stavební část, část stavebně konstrukční (statika), zdravotechnika (standardně kanalizace, voda), vytápění (standardně otopná tělesa, podlahové vytápění a tepelné čerpadlo), elektroinstalace (silnoproud, ochrana proti blesku), průkaz energetické náročnosti PENB.

V ceně projektu je i osazení na pozemek a projekt přípojek inženýrských sítí a elektronický výkaz materiálu vygenerovaný z 3D BIM modelu budovy.

Pokud si vyberete z nabídky našich typových projektů (nebo modifikace našich typových projektů), jako bonus od nás obdržíte ZDARMA konstrukční výkresy výztuže pro železobetonové konstrukce v podrobnosti dílenské (realizační) dokumentace. Projekt dále obsahuje cca 10-15 konstrukčních detailů M1:10 pro snadnější bezchybné provedení stavby. Kontaktujte nás pro podrobnosti nabídky.

V poptávce prosím uveďte velikost parcely a lokalitu(ideálně konkrétní lokalitu), požadovanou velikost domu, počet uživatelů, požadavek na přízemní (bungalov) / patrový obejkt, garáž apod. Z našeho katalogu Vám vybereme nejvhodnější objekty pro Vás. Katalog obsahuje domy od 55 m2 (startovní domy, domy pro seniory) až pod domy o velikosti podlahové plochy 180 m2.

Při objednávce typového projektu z našeho katalogu je v ceně zahrnuta konzultace s designerem a architektem v rozsahu 3 hodin zdarma (včetně případné změny zapracování dispozice apod. do typového projektu).


Ceny projekčních prací a služeb

Ceny projektových prací a služeb stanovujeme obvykle dle rozsahu a obtížnosti projektu/činnosti. Každý projekt, resp. potřeby klienta jsou různé. Nesnažíme se zakázku na trhu vybojovat nejnižší cenou, nýbrž nabídkou pro klienta nejvýhodnějších služeb. Optimalizací rozsahu zadání můžeme nabídnout konkurenčně velmi příznivé ceny.

Cenovou nabídku Vám vypracujeme zcela ZDARMA na základě konzultace nebo zaslání podkladů.

Projekční práce - STATIKA (stavebně konstrukční část)

Orientační ceny projektových prací za stavebně konstrukční část - statika

RODINNÝ DŮM - jednoduchý
(nepodsklepený, jednoduchý krov nebo plochá střecha, zastavěná ploca do cca 150 m2)

Projekt ve stupni pro stavební povolení (dokumentace pro stavební povolení) cca 6.900 Kč. (technická zpráva, statický výpočet, výkres tvaru/skladby stropní a střešní konstrukce, výkres základů, výkres krovu)

Projekt ve stupni pro provedení stavby (dokumentace pro provedení stavby) cca 14.000 Kč (dtto stavební povolení, výkresy včetně podrobných detailů a výkazů, včetně podrobných schemat a výkazů vyztužení železobetonových konstrukcí, výkresu krovu a výkaz materiálu)

RODINNÝ DŮM - náročnější, rozsáhlejší
(podsklepený, složitý krov, geometricky složitá konstrukce, zastavěná ploca nad cca 150 m2, prostorově složité konstrukce)

Projekt ve stupni pro stavební povolení cca 12.000 Kč. (technická zpráva, statický výpočet, výkres tvaru/skladby stropní a střešní konstrukce, výkres základů, výkres krovu)

Projekt ve stupni pro provedení stavby cca 18.000 až 45.000 Kč (dtto stavební povolení, výkresy včetně podrobných detailů a výkazů, včetně podrobných schemat a výkazů vyztužení železobetonových konstrukcí)

Konstrukce krovu - statický posudek, návrh rozměrů prvků, konzultace vhodného řešení, optimalizace cca 3.900 Kč, podrobná výkresová dokumentace včetně výkazu materiálu a konstrukčními detaily cca od 4.000 Kč


Projekční práce - architektonicko stavební část

Orientační ceny projektových prací za kompletní projektovou dokumentaci včetně odborných profesí (studie, architektonicko stavební část, statika, zdravotechnika, vytápění, elektroinstalace, vzduchotechnika)

RODINNÝ DŮM - atypický rodinný dům na míru, ceny od 96.000 Kč

Pro bytové, administrativní, polyfunkční a další objekty mě prosím kontaktujte. Sestavím Vám individuální nabídku. Děkuji.


Technické dozory investora ( stavební dozor, dozor stavby)

Dle rozsahu hodin, orientační cena 500 Kč/hod + doprava 7 Kč / km. Viz sekce technický dozor investora.


Projekt rekonstrukce bytu nebo pouze bytového jádra

Dle rozsahu a povahy prací ceny od 6900 Kč včetně zaměření, statického posudku a zprávy požárně bezpečnostního řešení.

Dále možnost zajištění rozpočtu, autorských a technických dozorů.


Kontrola stavby (kontrola nemovitosti)

Kupujete nemovitost? Plánujete rekonstrukci? Potřebujete poradit ohledně technického stavu stavby, možnosti úprav?

V rámci našich služeb Vám nabízíme kontrolu stavby (inspekce nemovitosti) konzultaci na stavbě, vypracování odborného posudku, návrhu doporučení. Výstupní protokol zahrnuje celkový popis technického stavu nemovitisti, odhad nákladů na opravu a další doporučení. Předmětem posouzení je mj. stavebně konstrukční stav nemovitosti (statika), energetická náročnost budovy (náklady na vytápění - úniky tepla; provoz nemovitosti), technické zařízení budovy (vytápění, rozvody, elektroinstalace), izolace proti vodě, vlhkost stavby.

Cena odborného (autorizovaného) posudku / posouzení technického stavu nemovitosti (tzv. inspekce nemovitosti) od 4.900 Kč / rodinný dům.

Akční balíček "RÁDCE PRO KUPUJÍCÍHO NEMOVITOST" - komplexní poradenství při nákupu nemovitosti. Návštěva 3 nemovitostí, pro 1 vybranou nemovitost bude vypracován výstupní odborný protokol. Služba zahrnuje konzultace, rozbor požadavků kupujícího, doporučení a celkové vyhodnocení - celková cena služeb 8.900 Kč (cena je platná pro lokalitu Praha).

V případě potřeby Vám nabízíme doplnění o související služby (statický posudek, návrh sanace, projekt pro stavební povolení atd.). Na všechny navazující služby Vám poskytneme slevu ve výši 25% !!!


Konzultace, odborné posudky apod.

Dle rozsahu a povahy prací, ceny od 3000 Kč.


Ceny jsou bez DPH. Společnost Ing. David Vytvar je plátce DPH (konzultační činnost). Společnost IQ stavby a projekty s.r.o. je plátce DPH (typové projekty RD a další projekční služby).