Kraje působnosti

Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj

Autorizace a osvědčení

Autorizovaný inženýr ČKAIT pro pozemní stavby, projekce pozemních staveb (osvědčení o autorizaci).

Energetický specialista MPO oprávněný zpracovávat průkaz energetické náročnosti budov.

Pojištění odpovědnosti ve výši 3.000.000 Kč.

Technologie

Nemetschek Allplan BIM 2017 Architektura + Vyztužování plus, Dlubal RFEM v5, FINE EC 2017, Energie 2014, Teplo 2015, Cinema 4D, CADKON+MEP+Architektura 2017

Zpracování dokumentace 3D (BIM).

Kontrola stavby (kontrola nemovitosti, inspekce nemovitosti)

Kupujete nemovitost? Plánujete rekonstrukci? Ceny od 3.900 Kč.

Kontrola projektu


Potřebujete poradit ohledně technického stavu stavby, možnosti úprav?

V rámci našich služeb Vám nabízíme kontrolu stavby (inspekce nemovitosti): konzultaci na stavbě, vypracování odborného posudku, návrh doporučení stavebních úprav atd.
Výstupní protokol zahrnuje celkový popis technického stavu nemovitisti, odhad nákladů na opravu a další doporučení. Předmětem posouzení je mj. stavebně konstrukční stav nemovitosti (statika), energetická náročnost budovy (náklady na vytápění - úniky tepla; provoz nemovitosti), technické zařízení budovy (vytápění, rozvody, elektroinstalace), izolace proti vodě, vlhkost stavby.

Cena odborného posudku posouzení technického stavu nemovitosti (tzv. inspekce nemovitosti) od 3.900 Kč / rodinný dům.

Akční balíček "RÁDCE PRO KUPUJÍCÍHO NEMOVITOST" - komplexní poradenství při nákupu nemovitosti. Návštěva 3 nemovitostí, pro 1 vybranou nemovitost bude vypracován výstupní odborný protokol. Služba zahrnuje konzultace, rozbor požadavků kupujícího, doporučení a celkové vyhodnocení - celková cena služeb 8.900 Kč (cena je platná pro lokalitu Praha).

V případě potřeby Vám nabízíme doplnění o související služby (statický posudek, návrh sanace, projekt pro stavební povolení atd.). Na všechny navazující služby Vám poskytneme slevu ve výši 25% !!!

Kontrola projektu

Chystáte se stavět poprvé? Nejste si jisti, zda-li dokumentace, kterou jste obdrželi od projektanta je zpracována kvalitně a zodpovědně ve všech jejích částech?

Zdá se Vám nějaká konstrukce na první pohled nebezpečná, nebo naopak, máte pocit, že se projektant příliš "jistí" a proinvestovává Vám zbytečně peníze?

Pro Vaše projekty zpracujeme kontrolu statické části a stavební části projektu, nebo jen některé z těchto částí. Není neobvyklé, že se v rámci projekčních úspor některé konstrukce navrhují empiricky, "od oka". Tento přístup a návrh nemusí být zcela špatně, avšak obvykle vede k určité nehospodárnosti konstrukce. V horších případech, kdy se návrh začne pohybovat za hranou, může dojít k výrazné škodě na majetku, ale i na životech.

Chyby se můžou vyskytovat i ve stavební části dokumentace, zejména v detailech, návrzích skladeb obvodových konstrukcí, návrhu hydroizolace a ochraně proti vodě obecně, řešení tepelných mostů apod. Častým jevem bývá snaha projektantů pod tlakem "prodat řešení dvakrát", případě použití typových detailů výrobců stavebních materiálů. Toto může často vést k závažným stavebním chybám, které bývá často poměrně náročné odstranit. I mnohokrát ověřený a realizovaný detail se může v jiných podmínkách projevit naprosto nespolehlivě (zvýšená expozice v horských oblastech, blízkost jezera či řeky a vysoká vlhkost v exteriéru apod).

Neváhejte nás kontaktovat. Vypracujeme Vám podrobné posouzení projektu nebo jeho částí. Cílem není za každou cenu napadnout projekt konkurence, nýbrž návrh optimalizace Vaší stavby a ochrana Vaší investice. Koncepční projektová vada bývá obvykle těžko odstranitelná po dokončení díla nebo jeho částí. Ve většině případů nedochází k pochybení úmyslně ani z nedbalosti. Obecně lze konstatovat, že víc očí víc vidí. Pohled nezávislé osoby může objevit skutečnosti, které jsou ostatním již dávno "neviditelné".

Kontrola projektu je standardní činností, která mimo jiné patří do běžného rozsahu povinností služby vykonávané jako "technický dozor investora".